Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 22 kwietnia. Imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
27/02/2024 - 12:30

Potrącenie z poważnymi skutkami w Nowym Sączu. Tworzyły się korki [WIDEO] [ZDJĘCIA]

Duże korki tworzyły się wtorkowego poranka na ul. Węgierskiej w Nowym Sączu. Powodem było potrącenie, do którego doszło przy skrzyżowaniu z ulicą Węgierską. Ruchem kierowała tutaj policja. Sznur samochodów widoczny był z obu kierunków.

Kolejny raz na ulicach naszego regionu doszło do potrącenia. Tego typu sytuacje są zawsze niezwykle niebezpieczne. Przypomnijmy, że kilka dni temu do szpitala został zabrany 64-latek, w którego wjechał samochód, kiedy kierował rowerem. Więcej o sprawie pisaliśmy TUTAJ.

We wtorek policja została natomiast wezwana do Nowego Sącza na ul. Węgierską. Wszystko wydarzyło się przed godziną 10 na wysokości skrzyżowania z ulicami Grunwaldzką oraz Władysława Orkana. To właśnie tutaj doszło do potrącenia.

Służby szybko pojawiły się na miejscu. Ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo. Kierowała nim policja. Powodowało to bardzo duże korki. Sznur samochodów ustawiał się w obu kierunkach. Jak się dowiedzieliśmy, poszkodowana została 15-latka. Niestety, jej obrażenia były na tyle poważne, że musiała zostać zabrana do szpitala.

Kom. Justyna Basiaga, oficer prasowy KMP w Nowym Sączu, przekazała nam, że samochodem kierowała 67-latka. Była trzeźwa.  ([email protected], fot.: Mateusz Pogwizd, wideo: GN)

Potrącenie w Nowym Sączu
Duże korki tworzą się na ul. Węgierskiej w Nowym Sączu. Powodem jest potrącenie.


Dziękujemy za przesłanie błędu