Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 3 marca. Imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana
07/11/2023 - 13:00

Poszukiwania zakończone! Policjanci odnaleźli zaginionego mieszkańca Roztoki

Szczęśliwe zakończenie mają poszukiwania zaginionego mieszkańca Roztoki. Policjanci odnaleźli go w Starej Wsi koło Limanowej. 34-letni mężczyzna jest cały i zdrowy.


Limanowscy policjanci zakończyli poszukiwania zaginionego mieszkańca gminy Łukowica. 34-latek po raz ostatni był widziany 31 października. W tym dniu, około godziny siedemnastej, opuścił swój dom w Roztoce. Nikomu nie powiedział, gdzie się udaje. Gdy nie wrócił na noc do domu, zmartwiona rodzina zgłosiła zaginięcie na policję.


3 listopada funkcjonariusze zorganizowali poszukiwania w terenie, w których wzięli udział również strażacy. Podczas wielogodzinnej akcji, mundurowi przeszukali lasy, pola i pustostany znajdujące się w pobliżu domu zaginionego mężczyzny. Nikogo jednak nie znaleźli.

Zobacz też Pilne! Zaginął mieszkaniec Roztoki. Jego życie może być zagrożone

Przełom nastąpił dopiero dzisiaj rano. Policjanci odnaleźli zaginionego 34-latka. Mężczyzna przebywał w Starej Wsi koło Limanowej. Jest cały i zdrowy.


Dziękujemy naszym Czytelnikom za pomoc w poszukiwaniach poprzez udostępnianie opublikowanego przez nas komunikatu. ([email protected] fot. OSP Roztoka)Dziękujemy za przesłanie błędu