Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 26 września. Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
03/01/2023 - 13:50

Poszukiwania zakończone. Policjanci odnaleźli zaginioną 11-latkę

Policjanci zakończyli poszukiwania 11-letniej Jagody z Poronina, która w niedzielę (1 stycznia) wcześnie rano wyszła z domu, nikomu nie mówiąc, gdzie się udaje. Dziewczynka została odnaleziona przez policjantów w centrum Krakowa. Bardzo dziękujemy za pomoc w poszukiwaniach poprzez udostępnianie opublikowanego przez nas komunikatu.

Małopolscy policjanci zakończyli poszukiwania zaginionej Jagody z Poronina. 11-latka opuściła swój dom w niedzielę (1 stycznia) wcześnie rano. Nikomu nie powiedziała, gdzie się udaje. Chwilę później była widziana w okolicach dworca PKP. Pociągiem dotarła do Krakowa. Na dworcu głównym wysiadła z pociągu około godziny 9.12, a następnie wyszła z terenu dworca.

W poszukiwania nastolatki zaangażowali się nie tylko policjanci, ale także media i mieszkańcy Małopolski, w tym również nasi Czytelnicy, którzy chętnie udostępniali opublikowany przez nas komunikat o zaginięciu.

Zobacz też Zaginęła 11-letnia Jagoda. Policja ujawnia nowe fakty

Dzisiaj dotarła do naszej redakcji radosna wiadomość. Zaginiona 11-latka z Poronina została odnaleziona dzisiaj przed południem w centrum Krakowa.

- W tej chwili policjanci ustalają dokładne okoliczności i przyczyny zaginięcia Jagody. Na obecnym etapie ustaleń to jedyne informacje jakie możemy teraz przekazać. Dziękujemy wszystkim za tak liczne zaangażowanie się w poszukiwania Jagody – powiedział naszej redakcji asp. szt. Roman Wieczorek z Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem. ([email protected] Fot. Ilustracyjna)Dziękujemy za przesłanie błędu