Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 2 czerwca. Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny
21/02/2023 - 15:35

Poszukiwania zakończone. 15-letnia Ewa odnaleziona w szpitalu

Zakończone zostały poszukiwania 15-latki Ewy, która choć jest mieszkanką Wieliczki, od kilku miesięcy przebywa w Ośrodku Opiekuńczo-Wychowawczym w Nowym Sączu. Nastolatka została znaleziona w jednym ze szpitali.


15-letnia Ewa zaginęła w sobotę 18 lutego. W tym dniu, około godziny siedemnastej opuściła Ośrodek Opiekuńczo-Wychowawczy w Nowym Sączu, w którym mieszkała od kilku miesięcy. Krótko przed opuszczeniem ośrodka, 15-latka skontaktowała się ze swoją mamą wysyłając jej wiadomość SMS. Od tej chwili nie była widziana i nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Nastolatka nie zabrała ze sobą telefonu. Jej zdrowie i życie było zagrożone, ponieważ 15-latka powinna regularnie przyjmować leki, których nie zabrała ze sobą. 

Zobacz też Zaginęła 15-letnia Ewa. Nastolatka oddaliła się z ośrodka wychowawczego w Nowym Sączu

Informacja o zaginięciu 15-latki szybko obiegła lokalne media. Być może to właśnie dzięki wam te poszukiwania mają szczęśliwy finał. Zaginiona Ewa została odnaleziona. Z informacji, które przekazał portal nowysacz.naszemiasto wynika, że dziewczyna została odnaleziona w jednym ze szpitali. ([email protected] Fot. SOS Zaginięcia)Dziękujemy za przesłanie błędu