Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 30 maja. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
02/02/2024 - 10:50

Poszukiwania zaginionych dzieci zakończone

Szczęśliwy finał mają poszukiwania zaginionego rodzeństwa z powiatu limanowskiego. Dzieci całe i zdrowe wróciły do matki.


Limanowska policja zakończyła poszukiwania 4-letniej Alicji i 3-letniego Marcela. O ich zaginięciu pisaliśmy wczoraj na łamach "Sądeczanina". Z informacji podanych przez funkcjonariuszy wynika, że opiekę nad dziećmi naprzemiennie sprawowali rodzice, jednak w ostatnim czasie ojciec nie odwiózł dzieci matce, która w obawie o zdrowie i życie swoich pociech 31 stycznia zgłosiła zawiadomienie o zaginięciu. 

Zobacz też PILNE! Zaginęło rodzeństwo. Alicja ma 4 lata, a jej brat Marcel zaledwie 3

Poszukiwania nie trwały długo. Dzisiaj rano st. asp. Jolanta Batko z Komendy Powiatowej Policji w Limanowej poinformowała naszą redakcję, że dzieci zostały odnalezione całe i zdrowe.

- Rodzina ojca dzieci, wieczorem przywiozła je do mamy. To wszystko co na obecną chwilę możemy przekazać - dodaje rzeczniczka limanowskiej policji. 

Bardzo dziękujemy naszym czytelnikom, którzy aktywnie zaangażowali się w poszukiwania, udostępniając opublikowany przez nas komunikat na przeróżnych portalach społecznościowych. Dziękujemy! ([email protected] Fot. Ilustracyjna RG)Dziękujemy za przesłanie błędu