Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 10 sierpnia. Imieniny: Bianki, Borysa, Wawrzyńca
13/05/2019 - 10:45

Porsche zderzyło się z motocyklem. Ranny kierowca jednośladu

Sezon motocyklowy rozpoczął się już na dobre. Niestety tak jak co roku, w tym okresie dochodzi do wielu wypadków, w których biorą udział motocykliści.

Do dramatycznego wypadku doszło w niedzielę, kilkanaście minut po godzinie 15. Na łuku drogi powiatowej w Rożnowie, samochód marki Porsche, którym podróżował Holender, zderzył się z motocyklistą.

- Samochód znajdował się poza jezdnią w przydrożnym rowie, a motocykl leżał na drodze, blokując całkowicie ruch – taki widok zastały służby ratunkowe po dotarciu na miejsce.

Zobacz też Ale miała pecha. Kursantka nauki jazdy zderzyła się z motocyklistą [ZDJĘCIA]

Mężczyzna, który jechał autem nie skarżył na żadne dolegliwości. Niestety motocyklista miał mniej szczęścia. Był ułożony na poboczu w pozycji półsiedzącej i skarżył się na ból w okolicy podudzia. Strażacy udzielili poszkodowanemu mężczyźnie pomocy, a gdy pogotowie dotarło na miejsce, przekazali rannego ratownikom medycznym, którzy przetransportowali go do szpitala.

Zobacz też Poranny koszmar na drodze krajowej. Motocyklista zakończył podróż w szpitalu

Przez półtorej godziny na drodze powiatowej były utrudnienia w ruchu. Strażacy z Rożnowa wyznaczyli objazd. Funkcjonariusze ustalali, jak doszło do tego wypadku. Gdy zakończyli czynności dochodzeniowe, motocykl został usunięty z drogi.

RG [email protected], Fot. OSP RożnówDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)