Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 1 października. Imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza
05/07/2019 - 17:00

Poranny wypadek na ul. Limanowskiego. Motocyklista zderzył się z samochodem

Motocyklista zderzył się z samochodem. Na wypadek najechali pogranicznicy z Karpackiego Oddziału Straży Granicznej. Przez kilkadziesiąt minut na drodze były utrudnienia w ruchu.

Dzisiaj rano przed godziną 7, na ulicy Limanowskiego w Nowym Sączu w pobliżu hotelu Beskid doszło do wypadku. Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. Na to zdarzenie najechali funkcjonariusze Karpackiego Oddziału Straży Granicznej.

Zobacz też Utrudnienia na moście heleńskim. Zderzyły się dwa samochody

Uszkodzony samochód marki Opel znajdował się na chodniku, natomiast na jednym pasie jezdni leżał kierowca jednośladu, a tuż obok niego skuter, którym podróżował.  

Rafał Góra, który jest praktykującym w szpitalu ratownikiem medycznym, dokonał wstępnej oceny stanu zdrowia poszkodowanego motocyklisty i udzielił mu pierwszej pomocy przedmedycznej. Do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego pozostawał z nim w stałym kontakcie. W tym czasie pozostali dwaj funkcjonariusze Wojciech Ogorzałek oraz Tomasz Rysiewicz, w oczekiwaniu na przyjazd służb ratunkowych, zabezpieczyli miejsce i kierowali ruchem.

Już po kilku minutach przyjechało pogotowie oraz policja. Ratownicy medyczni udzielili pomocy poszkodowanemu mężczyźnie. Przez kilkadziesiąt minut były utrudnienia w ruchu. Policjanci ustalali, jak doszło do wypadku. 


RG [email protected], fot. KOSGDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe