Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
26/10/2021 - 13:00

Poranny wypadek na drodze krajowej w Wielopolu. Zderzyły się dwa samochody

Jedna osoba została zabrana do szpitala po tym, jak na drodze krajowej numer 75 w Wielopolu zderzyły się dwa samochody. Przez jakiś czas w tym miejscu były utrudnienia w ruchu.

Wyjątkowo pechowy początek dnia zaliczyli dwaj kierowcy, których samochody dzisiaj rano przed godziną siódmą zderzyły się ze sobą. Do wypadku doszło na drodze krajowej numer 75 w Wielopolu. O tej porze na sądeckich drogach zawsze jest duży ruch, bo mieszkańcy jadą do pracy. Podobnie było i dzisiaj. W Wielopolu szybko utworzył się korek.

Zarówno samochodem Audi A4, jak i Fordem Focusem, podróżowali sami kierowcy. Jeden z nich skarżył się na ból w odcinku szyjnym kręgosłupa. Po przebadaniu przez ratowników medycznych, został zabrany do szpitala na dodatkowe badania. Drugi kierowca wyszedł z tego wypadku bez szwanku i nie potrzebował pomocy medycznej.

Jak udało nam się dowiedzieć, kraksę spowodował kierujący Audi, który nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył Forda. Przez jakiś czas na krajówce w Wielopolu były utrudnienia w ruchu. (r.gajewski@sadeczanin.info fot. Czytelniczka)Dziękujemy za przesłanie błędu