Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 2 grudnia. Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny
30/09/2023 - 10:35

Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn. Trzech trafiło za kraty

Sądeccy policjanci jednego dnia zatrzymali czterech poszukiwanych mężczyzn. Trójka z nich trafiła do zakładu karnego, z kolei czwarty uwolnił się od kary więzienia, opłacając zasądzoną grzywnę.


Kilka dni temu policjanci z Nowego Sącza i Grybowa podczas służby zatrzymali czterech mężczyzn. Jak się okazało, wszyscy byli poszukiwani na podstawie nakazów doprowadzenia wystawionych przez sądy. Trzech poszukiwanych zostało zatrzymanych na terenie Nowego Sącza.

- Podczas weryfikacji w systemach okazało się, że 24-latek ma do odbycia karę 105 dni pozbawienia wolności za kradzież, 48-latek karę 328 dni za to samo przestępstwo, z kolei 27-latek karę 11 miesięcy więzienia za krótkotrwałe użycie samochodu oraz niestosowanie się do orzeczonych środków karnych. Wszyscy zostali przekazani do zakładu karnego w Nowym Sączu - informuje kom. Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. 

Zobacz też Tragedia na weselu. Wszyscy świetnie się bawili, nagle rozegrał się dramat

Czwarty z poszukiwanych został zatrzymany na terenie Grybowa przez miejscowych policjantów. 40-latek miał do odbycia zastępczą karę pozbawienia wolności, ponieważ nie zapłacił grzywny. Mężczyzna ostatecznie wyraził chęć jej uiszczenia, a po okazaniu dowodu wpłaty, uwolnił się od więzienia. ([email protected] Fot. Ilustracyjna RG)
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu