Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 sierpnia. Imieniny: Elwiry, Hipolita, Radosławy
21/11/2019 - 15:50

Policjanci wznowili poszukiwania. Nowe fakty w sprawie zaginięcia Pawła Deli

Minęły już trzy dni od zaginięcia 47-letniego Pawła Deli z Mszany Dolnej, który w poniedziałek opuścił Dom Pomocy Społecznej, w którym mieszkał i do tej pory nie wrócił. Policjanci dzisiaj wznowili poszukiwania. Wspólnie ze strażakami i goprowcami przeszukują tereny w gminie Niedźwiedź.

Strażacy, goprowcy i policjanci od samego rana szukają zaginionego Pawła Deli, który w poniedziałek 18 listopada około godziny 15.20 wyszedł z Domu Pomocy Społecznej w Mszanie Dolnej. Mężczyzna do tej pory nie wrócił i nie skontaktował się z bliskimi.

Zobacz też 42-latek nie wrócił na noc do DPS-u. Szukali go policjanci, strażacy i goprowcy

Limanowscy policjanci otrzymali informację od kobiety, która w godzinach wieczornych przejeżdżała przez Podobin. Zwróciła ona uwagę na mężczyznę, który szedł drogą i dziwnie się zachowywał. Funkcjonariusze postanowili przeszukać gminę Niedźwiedź, a szczególnie Podobin. Nie ma jednak żadnej pewności, czy mężczyzna, który był widziany w tej miejscowości, to zaginiony 47-latek.

Przypomnijmy. Paweł Dela ma około 175 cm wzrostu, średnią budowę ciała, piwne oczy, przylegające uszy oraz ciemne włosy. Zaginiony mężczyzna choruje na serce i schizofrenię.

Jeśli widziałeś go albo wiesz, gdzie teraz może przebywać, koniecznie skontaktuj się z limanowską policją pod numerem telefonu 18 33 79 400, 18 331 00 07 albo 112.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG [email protected], Fot. KWP KrakówDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)