Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 2 marca. Imieniny: Halszki, Heleny, Karola
24/10/2023 - 11:45

Policjanci weszli w nocy do jednego z domów. Tego się nie spodziewali

Wszystko zaczęło się od awantury, którą wszczął nietrzeźwy mężczyzna. Chwilę później w jego domu pojawili się stróże prawa. Policyjna interwencja przybrała jednak nieoczekiwany obrót. Funkcjonariusze znaleźli w mieszkaniu narkotyki, które należały do awanturującego się mężczyzny. 38-latek został zatrzymany i będzie tłumaczył się przed sądem.

W nocy z 21 na 22 października w jednym z domów w Limanowej doszło do awantury małżeńskiej, którą wszczął 38-letni mężczyzna, który zachowywał się agresywnie wobec swojej żony. Już po chwili na miejscu pojawili się policjanci.

Interwencja policyjna przybrała nagle nieoczekiwany obrót. Funkcjonariusze zauważyli w jednym z pomieszczeń susz roślinny. Dokładnie przeszukali cały budynek. W innych pokojach znaleźli jeszcze jeden krzak konopi indyjskiej i 230 gramów marihuany.

Zobacz też Ksiądz wikariusz nagle odszedł z parafii. Wierni są w szoku

Policjanci zatrzymali 38-latka. Noc spędził w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych w limanowskiej komendzie. W związku z podejrzeniem stosowania przemocy domowej, mundurowi uruchomili procedurę Niebieskiej Karty. 38-latek odpowie przed sądem za znęcanie się nad żoną i posiadanie środków odurzających.

Jeśli czujesz, że bezpieczeństwo twoje albo twoich bliskich jest zagrożone, nie zastanawiaj się. Natychmiast wezwij policję dzwoniąc pod numer 112. Osoby pokrzywdzone przemocą i znajdujące się w różnych trudnych sytuacjach kryzysowych wsparcie i pomoc uzyskają również w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej znajdującym się przy ulicy ul. Józefa Marka 9 w Limanowej.

Z pracownikami ośrodka można kontaktować się osobiście, telefonicznie dzwoniąc pod numer: +48 18 33 75 826 albo mailowo: [email protected] ([email protected] Fot. Ilustracyjna RG)Dziękujemy za przesłanie błędu