Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 26 stycznia. Imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny
19/11/2021 - 12:00

Połasili się na metalowe ramy stołów. Noc spędzili w izbie wytrzeźwień

Co im strzeliło do głowy? Próbowali ukraść cztery metalowe ramy stołów ekspozycyjnych, które były wystawione przed sklepem. Zostali przyłapani na gorącym uczynku. Najbliższe pięć lat mogą spędzić za kratami.

Nawet pięć lat mogą spędzić w więzieniu dwaj mężczyźni, którzy usłyszeli zarzuty kradzieży. Kilka dni temu, a dokładnie 15 listopada wybrali się na zakupy do jednego ze sklepów na terenie Nowego Sącza. Sądeczanie zabrali cztery metalowe ramy stołów ekspozycyjnych, które były wystawione przed budynkiem. Wcale jednak nie zamierzali za nie płacić. Mieli jednak pecha, bo zostali zauważeni przez pracownika ochrony, który zatrzymał mężczyzn i powiadomił policję.

- Po przeprowadzeniu badania na trzeźwość okazało się, że 42-latek miał w organizmie 2,4 promila alkoholu, a jego 45-letni kompan 2,6 promila – informuje Aneta Izworska z biura prasowego sądeckiej policji.

Mężczyźni spędzili noc w izbie wytrzeźwień. Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty kradzieży, za które grozi im kara nawet pięciu lat więzienia. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjna RG)Dziękujemy za przesłanie błędu