Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 5 sierpnia. Imieniny: Emila, Karoliny, Kary
21/07/2021 - 11:30

Podrzecze: spłonęło audi. Właściciel dowiedział się o pożarze po akcji strażaków

Wtorkowy poranek zakończył się bardzo pechowo dla jednego z kierowców w naszym regionie. Pod jego nieobecność pojazd stanął w płomieniach. Kiedy mężczyzna pojawił się na miejscu, z wnętrza samochodu niewiele zostało.

Fot. OSP Podrzecze

Spalony plastik, zwęglone fotele i wybite szyby – to wszystko, co zostało ze środka czarnej Audi A6, która zapaliła się we wtorkowy poranek w miejscowości Podrzecze (gmina Podegrodzie). Kiedy strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu i Ochotniczej Straży Pożarnej w Podrzeczu dotarli na miejsce, pożarem objęte było całe wnętrze pojazdu.

Fot. OSP Podrzecze

Właściciela nie było na miejscu, nie było również innych osób podróżujących pojazdem. Strażacy ugasili płonący samochód specjalną pianą, a żeby otworzyć maskę i bagażnik auta musieli użyć podręcznego sprzętu burzącego.

Fot. PSP Nowy Sącz

Kiedy strażacy zajmowali się pożarem w Audi, właściciel przyjechał na miejsce. Pojawili się tam również funkcjonariusze Policji, żeby ustalić, czemu zaparkowany samochód stanął w płomieniach. (s.siwulska@sadeczanin.info, fot. PSP Nowy Sącz oraz OSP Podrzecze)Dziękujemy za przesłanie błęduMiesięcznik Sądeczanin sierpień 2021