Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 2 grudnia. Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny
19/10/2020 - 13:00

Pilne! Zaginęła Pani Józefa z Nowego Sącza. Trwają poszukiwania

Zaginęła Pani Józefa z Nowego Sącza. 68-latka w niedzielę rano wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Rodzina nie ma z nią żadnego kontaktu, ponieważ 68-latka nie zabrała ze sobą telefonu.

Pani Józefa jest mieszkanką Nowego Sącza. W niedzielę rano około godziny dziewiątej wyszła ze swojego domu przy ulicy Tetmajera i nie wróciła na noc. Kobieta nie zabrała ze sobą pieniędzy i telefonu. Rodzina nie ma pojęcia, gdzie może się teraz znajdować.

- Od kilkunastu godzin jeździmy po ulicach Nowego Sącza, dzwonimy do osób, do których mogła się udać, ale nikt nic nie wie – poinformowała naszą redakcją osoba z rodziny zaginionej Józefy Janik.

Zobacz też Trwają poszukiwania Józefy Janik. Strażacy przeczesują zarośla nad Dunajcem

68-latka ma 164 cm wzrostu, blond włosy do ramion, niebieskie oczy i szczupłą budowę ciała. W dniu zaginięcia miała na sobie niebieską kurtkę z kapturem, czarne legginsy i buty na koturnie, a przez ramię miała przewieszoną torebkę. Najprawdopodobniej nie ma przy sobie żadnych dokumentów.

Około godziny 2 w nocy rodzina zgłosiła zaginięcie na policję. Jeśli widziałeś zaginioną albo wiesz, gdzie teraz może przebywać, skontaktuj się z jej rodziną pod numerem telefonu 609 494 805 lub 534 888 337 albo z policją pod numerem telefonu 47 833 46 30 lub 112. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Rodzina Zaginionej)Dziękujemy za przesłanie błędu