Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 2 marca. Imieniny: Halszki, Heleny, Karola
09/10/2023 - 10:30

Pilne! Zaginęła 16-letnia Gabriela. Po skończonych lekcjach nie wróciła do domu

16-letnia Gabriela Żak zniknęła bez śladu. Po skończonych w szkole lekcjach nie wróciła do domu. Jej bliscy bardzo się o nią martwią. Nie wiedzą, gdzie teraz może przebywać. Boją się, że mogło jej się stać coś strasznego, dlatego proszą o pomoc w poszukiwaniach. Każda informacja jest na wagę złota.

16-letnia Gabriela Żak po raz ostatni była widziana 28 września w Chrzanowie. Po skończonych w szkole lekcjach nie wróciła do swojego domu w Miękini – małej wiosce położonej koło Krakowa. Od jej zaginięcia wkrótce miną dwa tygodnie, a ona wciąż nie skontaktowała się ze swoimi bliskimi, którzy bardzo się o nią martwią. Nie mają pojęcia, gdzie teraz przebywa. Nie wiedzą, co się z nią dzieje. Boją się, że mogło jej się stać coś strasznego. Zaginięcie zgłosili na policję.

Zaginęła 16-letnia Gabriela Żak z Miękini koło Krakowa

16-letnia Gabriela Żak ma 170 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała i długie ciemne włosy. Niewykluczone jednak, że w międzyczasie mogła zmienić kolor. Nie ma żadnych szczególnych znaków. W dniu, w którym była widziana po raz ostatni, była ubrana w bluzę z kapturem, spodenki z zielonymi wstawkami i szare obuwie sportowe.

Zobacz też Pilne! Zaginęła 16-letnia Kasia. Ostatni raz była widziana w autobusie

Jeśli widziałeś ją albo wiesz, gdzie teraz może przebywać, koniecznie poinformuj policję, dzwoniąc pod numer alarmowy 112 albo pod numer 47 834 51 11. Każda informacja może być na wagę złota. Prosimy również o udostępnianie naszego komunikatu na portalach społecznościowych. ([email protected] Fot. KWP Kraków)Dziękujemy za przesłanie błędu