Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 10 grudnia. Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
09/06/2023 - 09:50

Pilne! Zaginęła 15-letnia Wiktoria Podsiadło. Jej bliscy proszą o pomoc w poszukiwaniach

Gdzie jest zaginiona Wiktoria Podsiadło? Co się z nią dzieje? Niestety, jak na razie nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na te pytania. 15-latka od wczoraj nie daje znaku życia. Szuka jej rodzina i policjanci.

Zaginiona Wiktoria Podsiadło jest mieszkanką miejscowości Zielona – małej wioski położonej w powiecie bocheńskim. 15-latka po raz ostatni była widziana w czwartek 8 czerwca. W tym dniu w godzinach porannych skontaktowała się ze swoimi bliskimi, potem kontakt nagle urwał się. Jej bliscy, którzy bardzo się o nią martwią, nie mają pojęcia, gdzie teraz może przebywać i co się z nią dzieje. O zaginięciu poinformowali policję.

Zobacz też Zaginął 17-letni Dawid. Prawdopodobnie ukrywa się przed policją

Zaginiona 15-latka ma 170 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała i jasne długie włosy. W dniu zaginięcia miała na sobie biały podkoszulek, krótkie fioletowe spodenki i niebieski polar.

Jeśli widziałeś zaginioną Wiktorię Podsiadło albo wiesz, gdzie teraz przebywa, koniecznie skontaktuj się z policją dzwoniąc pod numer alarmowy 112 albo 47 832 32 22. Każda informacja może być cenna. ([email protected] Fot. KPP Bochnia)
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu