Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 2 marca. Imieniny: Halszki, Heleny, Karola
31/10/2023 - 13:50

Pilne! Zaginęła 15-letnia Maja. Miała iść do szkoły, jednak tam nie dotarła

Gdzie jest zaginiona Maja Krynicka? Co się z nią dzieje? Niestety, jak na razie nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na te pytania. 15-latka od kilku dni nie daje znaku życia. Szuka jej rodzina i policjanci.

15-letnia Maja Krynicka po raz ostatni była widziana 26 października. W tym dniu wyszła z Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych przy ul. Parkowej w Krakowie. Miała iść do szkoły, jednak tam nie dotarła. Policjanci ustalili, że 15-latka tego samego dnia wsiadła do pociągu i udała się do Warszawy. Dziewczyna do chwili obecnej nie powróciła do placówki, nie nawiązała też kontaktu z opiekunami i rodziną.

Zobacz też Chwile grozy na moście heleńskim w Nowym Sączu. Straż i policja pędziły na sygnale

Jej bliscy i opiekunowie, którzy bardzo się o nią martwią, nie mają pojęcia, gdzie teraz może przebywać i co się z nią dzieje. O zaginięciu poinformowali policję.

Zaginęła 15-letnia Maja Krynicka z Krakowa 

Zaginiona 15-latka ma 165 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, niebieskie oczy i długie włosy koloru jasny blond.  W dniu zaginięcia miała na sobie czarną, krótką sukienkę, czarne wzorzyste rajstopy, krótki beżowy płaszcz i wysokie buty z futrzaną cholewką. Zabrała ze sobą również czarną torebkę na ramię.

Zobacz też Nie uwierzycie co wykopał koparką z ziemi. Na miejscu szybko pojawiła się policja

Jeśli widziałeś zaginioną Maję albo wiesz, gdzie teraz przebywa, koniecznie skontaktuj się z policją dzwoniąc pod numer alarmowy 112 albo 47 83 52 916. Każda informacja może być cenna. ([email protected] Fot. KWP Kraków)Dziękujemy za przesłanie błędu