Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 2 marca. Imieniny: Halszki, Heleny, Karola
03/11/2023 - 12:45

Pilne! Zaginął mieszkaniec Roztoki. Jego życie może być zagrożone

Zaginął 34-letni mieszkaniec Roztoki. Mężczyzna od kilku dni nie daje znaku życia. Jego bliscy nie wiedzą, co się z nim dzieje i gdzie teraz może przebywać. Bardzo się o niego martwią. Proszą o pomoc w poszukiwaniach.


34-letni mieszkaniec powiatu limanowskiego po raz ostatni był widziany 31 października. W tym dniu, około godziny siedemnastej, opuścił swój dom w Roztoce. Nikomu nie powiedział, gdzie się udaje i kiedy wróci.

Zobacz też Wyszedł ze sklepu i nagle dostał tym w głowę. Zamiast do pracy, trafił do szpitala [DRASTYCZNE ZDJĘCIA] 

Mężczyzna od czterech dni nie daje znaku życia. Jego bliscy nie mają pojęcia, co się z nim dzieje i gdzie teraz przebywa. Martwią się, że mogło mu się stać coś strasznego. O pomoc w poszukiwaniach poprosili policję.

- Zaginiony ma 190 cm wzrostu, nie ma znaków szczególnych. W chwili zaginięcia ubrany był w jasnoniebieskie spodnie dżinsowe, brązową skórzaną kurtkę oraz jasną bluzę z kapturem – informuje st. asp. Jolanta Batko z limanowskiej policji.

Funkcjonariusze apelują do wszystkich osób, które w ostatnich dniach widziały zaginionego Pawła Pietrzaka albo wiedzą, gdzie teraz przebywa, o kontakt z policją. Mundurowi czekają na wszelkie informacje pod numerem telefonu 112 albo 47 83 45 400.

Zobacz też Wjechała samochodem wprost pod nadjeżdżający pociąg w Barcicach. Policja ujawnia nowe fakty [FILM] 

Pamiętaj! Każda informacja może być cenna. Prosimy również o udostępnianie naszego komunikatu na portalach społecznościowych. ([email protected] Fot. KPP Limanowa)Dziękujemy za przesłanie błędu