Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 21 października. Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
13/10/2020 - 14:15

Pilne! Zaginął Adam Gruca. Trwają poszukiwania

Zaginął 61-letni Adam Gruca. Mężczyzna ostatni raz był widziany 29 września. Od tego dnia rodzina nie ma z nim żadnego kontaktu. Jeśli widziałeś go albo wiesz, gdzie przebywa, koniecznie skontaktuj się z policją.

Zaginiony Adam Gruca 29 września około godziny dziesiątej wyszedł ze swojego domu w miejscowości Klucze Osada. 61-latek prawdopodobnie poszedł w kierunku centrum wioski. Niestety nie wrócił na noc do domu, a bliscy od tego dnia nie mają z nim żadnego kontaktu, dlatego 4 października zgłosili zaginięcie na policję.  

Funkcjonariusze na stronie Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie opublikowali wizerunek oraz rysopis zaginionego. 61-latek ma 175 cm wzrostu, otyłą sylwetkę, niebieskie oczy oraz czarne, krótkie włosy. W dniu zaginięcia miał na sobie ciemne, jeansowe spodnie, czarną kurtkę wiatrówkę, czarne sznurowane buty oraz czapkę z daszkiem z napisem „Adidas”. Miał przy sobie torbę foliową.

Jeśli widziałeś go albo wiesz, gdzie teraz może przebywać, koniecznie skontaktuj się z prowadzącą poszukiwania policją w Olkuszu pod numerem telefonu: 47 8325 242 lub 112. Każda informacja może być na wagę złota. ([email protected] Fot. KWP Kraków)Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)