Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 5 sierpnia. Imieniny: Emila, Karoliny, Kary
22/06/2021 - 13:50

Pilne! Zaginął mieszkaniec Nowego Sącza. Szuka go rodzina i policja

Sądeccy policjanci szukają zaginionego mieszkańca Nowego Sącza, który 15 czerwca wyszedł z domu i zniknął bez śladu. Jeśli widziałeś go albo wiesz, gdzie teraz przebywa, koniecznie poinformuj o tym policję.

Dzisiaj mija tydzień od zaginięcia 63-letniego mieszkańca Nowego Sącza. 15 czerwca około godziny dwudziestej pierwszej mężczyzna wyszedł z domu przy ulicy Jana Pawła II i ślad po nim zaginął. Do tej pory nie wrócił do domu i nie skontaktował się z bliskimi. Zaniepokojona rodzina postanowiła zgłosić zaginięcie na policję.

63-latek ma około 185 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała i krótkie, siwe włosy. W dniu zaginięcia miał na sobie czarną kurtkę letnią, żółty podkoszulek polo, spodnie jeansowe i granatowe obuwie sportowe z białą podeszwą.

Jeśli widziałeś go albo wiesz, gdzie teraz może przebywać, koniecznie poinformuj policję pod numerem telefonu 112 lub 478334630. Każda informacja może być na wagę złota. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. KMP Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błęduMiesięcznik Sądeczanin sierpień 2021