Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 13 lipca. Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
12/09/2023 - 14:20

Pilne! Zaginął 50-letni Wiesław Rataj. Ostatni raz był widziany w pociągu

Zaginął mieszkaniec Mszany Dolnej 50-letni Wiesław Rataj. Mężczyzna po raz ostatni był widziany w sierpniu w pociągu. Od tego czasu jego bliscy nie mają z nim żadnego kontaktu. Bardzo się o niego martwią.

Limanowscy policjanci prowadzą poszukiwania mieszkańca Mszany Dolnej 50-letniego Wiesława Rataja. Mężczyzna zaginął w dziwnych i tajemniczych okolicznościach. Po raz ostatni był widziany w sierpniu w pociągu relacji Szczecinek – Kraków, z którego wysiadł na stacji w Jastrowie. Do tej pory nie wrócił do domu i nie skontaktował się ze swoimi bliskimi, którzy bardzo się o niego martwią. Nie mają pojęcia, gdzie teraz może przebywać. Boją się, że mogło mu się stać coś strasznego, dlatego o pomoc w poszukiwaniach poprosili policjantów.

Zaginął 50-letni Wiesław Rataj z Mszany Dolnej 

Zaginiony Wiesław Rataj ma szczupłą sylwetkę ciała, jasne włosy z widoczną łysiną, ciemne oczy i pełne uzębienie. Nie wiadomo, jak był ubrany w dniu zaginięcia.

Zobacz też Pilne! Zaginęła 18-letnia Ewelina. Ostatni raz była widziana w autobusie miejskim

Jeśli widziałeś go w ostatnim czasie albo wiesz, gdzie teraz przebywa i co się z nim dzieje, koniecznie poinformuj o tym policję, która czeka na wszelkie informacje pod numerem telefonu 112 albo 47 834 56 50. Prosimy również o udostępnianie naszego komunikatu na portalach społecznościowych. Być może ktoś rozpozna zaginionego 50-latka i uda się go szybko odnaleźć całego i zdrowego. ([email protected] Fot. KWP Kraków)Dziękujemy za przesłanie błędu