Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 2 marca. Imieniny: Halszki, Heleny, Karola
28/10/2023 - 08:15

Pilne! Zaginął 44-letni Piotr. Ostatni raz był widziany na izbie wytrzeźwień

Zaginął 44-letni Piotr z Krakowa. Mężczyzna trzy dni temu opuścił izbę wytrzeźwień i zniknął bez śladu. Jego bliscy nie mają z nim żadnego kontaktu. Nie mają pojęcia, gdzie może teraz przebywać. Bardzo się o niego martwią.

Gdzie teraz jest zaginiony mieszkaniec Krakowa 44-letni Piotr L.? Co się z nim dzieje? Czy żyje? Niestety, jak na razie wszystkie te pytania pozostają bez odpowiedzi.

Mężczyzna po raz ostatni był widziany 25 października w Warszawie. W tym dniu, około godziny 5, opuścił tamtejszą izbę wytrzeźwień i zniknął bez śladu. Choć minęły już trzy dni, wciąż nie wrócił do swojego mieszkania w Krakowie i nie skontaktował się ze swoimi bliskimi, którzy bardzo się o niego martwią.

O zaginięciu została powiadomiona policja, która natychmiast rozpoczęła poszukiwania zaginionego 44-latka. Policjanci na swojej stronie opublikowali rysopis i wizerunek zaginionego. Z informacji podanych przez funkcjonariuszy wynika, że zaginiony ma 180 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, ciemne oczy i ciemne, krótkie włosy.

Zobacz też Wypadek! 5-letni chłopiec wbiegł na drogę, uderzył w niego samochód

W dniu zaginięcia mężczyzna miał na sobie długie jasne dżinsy, granatową bluzę z kapturem z ortalionowymi wstawkami i czarne buty typu adidas. 

- Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji VII w Krakowie pod numerem telefonu 47-83-52-911 lub pod numerem alarmowym 112 – apelują policjanci.

Prosimy również o udostępnianie naszego komunikatu na portalach społecznościowych, aby dotarł do jak największej liczby osób. Być może ktoś rozpozna zaginionego mężczyznę i uda się go szybko odnaleźć całego i zdrowego.

--------------

AKTUALIZACJA: Zaginiony Piotr z Krakowa odnalazł się. Dziękujemy za pomoc w poszukiwaniach. ([email protected] fot. Ilustracyjna RG) Dziękujemy za przesłanie błędu