Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 września. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
30/05/2023 - 13:30

Pilne! Zaginął 38-letni Tomasz Ziętak. Pojechał do pracy i ślad po nim zaginął

Zaginął Tomasz Ziętek z Nowego Targu. 38-latek w połowie marca wyjechał do Austrii, gdzie miał podjąć pracę. Regularnie kontaktował się ze swoimi bliskimi, ale końcem kwietnia kontakt nagle urwał się. Jego bliscy nie mają pojęcia, gdzie teraz jest i co się z nim dzieje. Bardzo się o niego martwią i proszą o pomoc w poszukiwaniach.

38-letni Tomasz Ziętak jest mieszkańcem Nowego Targu. W połowie marca wyjechał do Austrii, gdzie miał podjąć pracę. Mężczyzna regularnie kontaktował się telefonicznie ze swoją rodziną. Końcem kwietnia kontakt nagle urwał się. Bliscy zaginionego 38-latka nie mają pojęcia, gdzie teraz przebywa i co się z nim dzieje. Bardzo się o niego martwią. Obawiają się, że mogło mu się stać coś strasznego.

Zaginął Tomasz Ziętak z Nowego Targu

Zaginiony 38-latek ma 182 cm wzrostu, tęgą sylwetkę, zielone oczy, ciemną karnację i łysinę. Na ciele ma liczne tatuaże.

Zobacz też Pod ich oknami pojawił się niedźwiedź. Mieszkańcy Chruślic w szoku, mamy nowe nagranie [FILM]

Jeśli widziałeś zaginionego Tomasza Ziętka albo wiesz, gdzie teraz przebywa, koniecznie poinformuj o tym policję dzwoniąc pod numer alarmowy 112 albo 47 83 46 400. Każda informacja może być cenna. Wielu Sądeczan pracuje w Austrii, być może ktoś widział zaginionego 38-latka. Dziękujemy za wszelką pomoc. ([email protected] Fot. KWP Kraków)Dziękujemy za przesłanie błędu