Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 5 sierpnia. Imieniny: Emila, Karoliny, Kary
19/07/2021 - 13:20

Pilne! Zaginął 35-letni Krzysztof z Zaskala. Od 6 dni nie daje znaku życia

Rodzina i policjanci szukają zaginionego Krzysztofa Fąfrowicza z Zaskala. 35-latek kilka dni temu wyszedł z domu i przepadł bez śladu. Nie wiadomo, gdzie teraz jest i co się z nim dzieje.

Małopolscy policjanci szukają zaginionego mieszkańca Zaskala, Krzysztofa Fąfrowicza. 35-latek wyszedł ze swojego domu 13 lipca. Choć od jego zaginięcia minęło już sześć dni, wciąż nie wrócił do domu, ani nie skontaktował się z  rodziną. Jego bliscy nie mają pojęcia co się z nim teraz dzieje i gdzie przebywa, dlatego zgłosili zaginięcie na policję.

Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, opublikowali na swojej stronie wizerunek i rysopis zaginionego. Z informacji podanych przez policjantów wynika, że 35-latek ma około 175 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała i krótkie, czarne włosy. W dniu zaginięcia miał na sobie niebieskie jeansy, buty sportowe i koszulę beżową w paski.

Niewykluczone, że zaginiony mężczyzna przebywa na Sądecczyźnie, dlatego jeśli widziałeś go albo wiesz, gdzie teraz jest, koniecznie poinformuj policję, dzwonią na numer: 47 83 46 400 lub 112. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. KWP Kraków)Dziękujemy za przesłanie błęduMiesięcznik Sądeczanin sierpień 2021