Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 maja. Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
17/04/2024 - 11:45

Pilne! Zaginął 32-letni Mateusz Wąsik. Trwają poszukiwania

Zaginął 32-letni Mateusz Wąsik z powiatu brzeskiego. Mężczyzna wyszedł wczoraj z domu i do tej pory nie wrócił i nie skontaktował się ze swoimi bliskimi, którzy bardzo się o niego martwią. Zaginięcie zgłosili na policję.


Małopolscy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionego mieszkańca powiatu brzeskiego Mateusza Wąsika. 32-latek po raz ostatni był widziany we wtorek (16 kwietnia). W tym dniu wyszedł ze swojego mieszkania i do tej pory nie wrócił. Nikomu nie powiedział, gdzie się udaje i z nikim do tej pory nie skontaktował się. Zmartwiona rodzina zgłosiła zaginięcie na policję. 

Zaginął 32-letni Mateusz Wąsik 

Zaginiony 32-latek ma 172 cm wzrostu. W dniu zaginięcia ubrany był w podkoszulek i zieloną bluzę, niebieskie spodnie dresowe, zielone buty i żółtą czapkę.

Jeśli wiesz, gdzie teraz przebywa zaginiony Mateusz albo posiadasz informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu go, koniecznie poinformuj o tym policję, dzwoniąc pod numer alarmowy 112 albo 47 83 21 222. Prosimy również o udostępnianie tego komunikatu na portalach społecznościowych, tak aby dotarł do jak największej liczby osób. Być może ktoś rozpozna zaginionego 32-latka i uda się go szybko odnaleźć. ([email protected] Fot. KWP Kraków) Dziękujemy za przesłanie błędu