Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 września. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
01/06/2023 - 09:05

Pilne! Zaginął 29-letni Dawid. Pojechał na rowerze do parku i zniknął bez śladu

W dziwnych i tajemniczych okolicznościach zaginął 29-letni Dawid Kolorus. Od jego zaginięcia minął już tydzień, a on wciąż nie wrócił do domu i nie skontaktował się z bliskimi, którzy bardzo się o niego martwią. 29-latka szuka policja.

29-letni Dawid Kolorus po raz ostatni był widziany 23 maja. W tym dniu, około godziny osiemnastej, wyszedł ze swojego domu w Krakowie przy Alei Jana Pawła II. Miał jechać rowerem do Parku Lotników. Nie wiadomo czy tam dotarł. Mężczyzna zniknął bez śladu. Jego bliscy nie wiedzą, co się z nim stało i gdzie teraz może przebywać. Bardzo się o niego martwią. O zaginięciu poinformowali policję.

Zaginął Dawid Kolorus z Krakowa 


29-letni Dawid ma 174 cm wzrostu, krótkie blond włosy, przekrzywiony nos po złamaniu i szczupłą sylwetkę ciała. W dniu zaginięcia miał na sobie czapkę z daszkiem z napisem Nike, czarno-szara kurtkę, bordową bluzę na zamek, buty z białą podeszwą i czarne jeansy. Przemieszczał się na rowerze marki Giant Talon w kolorze czarno-białym typu górskiego.

Zobacz też Wyszedł z domu i już nie wrócił. Szuka go rodzina i policjanci

Każda informacja może być cenna 

Jeśli widziałeś zaginionego Dawida Kolorusa albo wiesz, gdzie teraz przebywa, koniecznie poinformuj o tym policję dzwoniąc pod numer alarmowy 112 albo 47 83 52 912. Każda informacja może być cenna. Dziękujemy za wszelką pomoc. ([email protected] Fot. KWP Kraków)Dziękujemy za przesłanie błędu