Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
16/05/2024 - 16:20

Pilne! Zaginął 21-letni Kamil. Miał jechać do pracy, ale nie dotarł tam

Zaginął 21-letni Kamil Król. Mężczyzna wcześnie rano wsiadł do swojego samochodu. Miał jechać do pracy, ale nie dotarł tam. Szukają go bliscy, którzy bardzo się o niego martwią.

21-letni Kamil Król po raz ostatni był widziany dzisiaj rano. Przed godziną szóstą wyszedł ze swojego mieszkania na Osiedlu Piastów w Krakowie i wsiadł do srebrnego Peugeota o numerze rejestracyjnym KK96330. Miał jechać do pracy, ale nie dotarł tam. Do tej pory nie wrócił do domu i nie skontaktował się ze swoimi bliskimi, którzy bardzo się o niego martwią. Zaginięcie zgłosili na policję. 

Zaginął 21-letni Kamil Król

21-letni Kamil Król ma 174 cm wzrostu, krępą budowę ciała, krótkie, ciemne włosy i lekko odstające uszy. Nie wiadomo, jak był ubrany. 

- Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji VII w Krakowie pod numerem telefonu 47-83-52-911 lub pod numerem alarmowym 112 - apelują policjanci. Każda informacja może być cenna. ([email protected] Fot. KWP Kraków)Dziękujemy za przesłanie błędu