Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
07/06/2021 - 21:05

Pilne! Zaginął 19-letni Sebastian. Ostatni raz był widziany w Chełmcu

19-latek od czterech dni nie daje znaku życia. Ostatni raz był widziany w Chełmcu, gdzie został wylegitymowany przez policję. Jeśli widziałeś go albo wiesz, gdzie teraz przebywa, koniecznie poinformuj o tym rodzinę zaginionego albo policję.

Zaginiony Sebastian G., wyszedł ze swojego domu w Łącku w miniony piątek (4 czerwca) około godziny trzynastej. Z informacji uzyskanych od siostry zaginionego wynika, że 19-latek poszedł na przystanek i odjechał autobusem numer 33 w kierunku Nowego Sącza.

W tym samym dniu był widziany w Chełmcu. Przed godziną dwudziestą trzecią zostały wylegitymowany przez policjantów i potem ślad po nim zaginął. Zaginiony nie ma przy sobie żadnych dokumentów, a jego telefon jest wyłączony. Rodzina sprawdziła szpitale w regionie, ale tam także go nie ma. O zaginięciu zostali poinformowani policjanci.

19-letni Sebastian ma około 175 cm wzrostu, krótkie włosy i piwne oczy.

- W dniu zaginięcia ubrany był w spodenki moro, ciemny podkoszulek oraz granatowe trampki. Zazwyczaj ma przy sobie słuchawki nauszne oraz łańcuszek z trzema krzyżykami – informuje na portalu społecznościowym siostra zaginionego.

Jeśli widziałeś zaginionego albo wiesz, gdzie teraz przebywa, koniecznie skontaktuj się z jego rodziną pod numerem telefonu: 695472045 albo z policją: 478335400 lub 112. Każda informacja może być na wagę złota. Bardzo prosimy o udostępnianie tego artykułu na portalach społecznościowych. Być może dzięki wam, szybciej uda się odnaleźć zaginionego 19-latka. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Rodzina Zaginionego)Dziękujemy za przesłanie błędu

Zbigniew Konieczek Sądeczaninem 2020 Roku