Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 10 grudnia. Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
27/09/2023 - 15:00

Pilne! Zaginął 17-letni Kacper Wilczak. Jego bliscy bardzo się o niego martwią

Zaginął 17-letni Kacper Wilczak. Młody mężczyzna wyszedł wczoraj z domu i nie wrócił na noc. Jego bliscy nie mają pojęcia, gdzie teraz przebywa i co się z nim dzieje. Bardzo się o niego martwią. Proszę o pomoc w poszukiwaniach.

17-letni Kacper Wilczak jest mieszkańcem Oświęcimia. Po raz ostatni był widziany 26 września. W tym dniu, w godzinach porannych, wyszedł z domu. Nikomu nie powiedział, gdzie się udaje. Nastolatek nie wrócił na noc i do tej pory nie skontaktował się ze swoimi bliskimi, którzy bardzo się o niego martwią. Nie mają pojęcia, gdzie teraz może przebywać i co się z nim dzieje. Boją się, że mogło mu się stać coś strasznego. O zaginięciu poinformowali policję.

Zaginął 17-letni Kacper Wilczak z Oświęcimia 

 Zaginiony Kacper Wilczak ma 175 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, blond włosy do ramion uczesane w tzw. dredy i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia miał na sobie kremową bluzę z brązowymi rękawami, czarne dresowe spodnie, białe buty z czarną podeszwą. Na głowie miał czarną chustę. Chłopak na twarzy przy lewym kąciku ust ma pieprzyk.

Jeśli widziałeś zaginionego 17-latka albo wiesz, gdzie teraz przebywa, koniecznie poinformuj policję. Funkcjonariusze czekają na wszelkie informacje pod numerem telefonu 112 albo 47 83 26 280. Każda informacja może być cenna. Prosimy również o udostępnianie naszego komunikatu na portalach społecznościowych. Dziękujemy za pomoc! ([email protected] Fot. KWP Kraków)
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu