Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 października. Imieniny: Iwony, Noemi, Szymona
13/10/2021 - 11:35

Pilne! Dwie nastolatki uciekły z ośrodka wychowawczego. Szuka ich policja

Zaginęły dwie nastolatki - siedemnastoletnia Karolina Kościuk i szesnastoletnia Aleksandra Michoń. Obie w tym samym dniu uciekły z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Krakowie. Nikt nie wie, gdzie teraz przebywają i co się z nimi dzieje. Od dwóch dni nie dają znaku życia. Szuka ich policja.

Małopolscy policjanci szukają dwóch nastolatek, które w miniony poniedziałek (11 października) około godziny ósmej trzydzieści, uciekły z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, który znajduje się przy ulicy siostry Faustyny w Krakowie. Nikt nie wie, gdzie teraz są i co się z nimi dzieje. Choć od ich zaginięcia minęły już dwa dni, wciąż nie skontaktowały się z opiekunami.

Siedemnastoletnia Karolina Kościuk ma 155 cm wzrostu, długie, czarne włosy, ciemne oczy i szczupłą budowę ciała. Szesnastoletnia Aleksandra Michoń również ma 155 cm wzrostu, kręcone blond włosy, niebieskie oczy i średnią budowę ciała. W dniu, w którym były widziane po raz ostatni, były ubrane tak samo. Miały na sobie niebieskie jeansy, ciemnoszarą bluzę, czarne buty i granatowy mundurek.

Prawdopodobnie obie przebywają teraz w tym samym miejscu. Jeśli posiadasz informacje, które mogą pomóc policjantom w odnalezieniu zaginionych nastolatek, koniecznie skontaktuj się z funkcjonariuszami dzwoniąc na numer: 47 83 52 916, 47 83 52 108 lub 112. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. KWP Kraków)Dziękujemy za przesłanie błędu