Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 28 maja. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
30/03/2023 - 15:15

Pilne! Brutalnie zamordował dwie osoby. Trwa obława, policjanci szukają 24-letniego mordercy

Najpierw zamordował 22-letniego mężczyznę. Aby zatrzeć ślady, podpalił jego mieszkanie, a następnie wsiadł do jego samochodu i odjechał z miejsca. Chwilę później dokonał kolejnego morderstwa. Zabił 45-letnią kobietę. Morderca może ukrywać się wszędzie. Szukają go policjanci z całej Polski. Trwa obława.

Dramat rozegrał się w minioną środę, w godzinach wieczornych na terenie województwa wielkopolskiego. Najpierw policjanci otrzymali zgłoszenie o pożarze w miejscowości Muchocin. W trakcie gaszenia ognia, strażacy znaleźli zwłoki 22-letniego mężczyzny. Obrażenia na ciele wskazywały na zabójstwo. Sprawca prawdopodobnie podpalił mieszkanie, aby zatrzeć pozostawione ślady. Policjanci ustalili, że zabrał samochód należący do ofiary i uciekł z miejsca.

Chwilę później dokonał kolejnego zabójstwa. W jednym z mieszkań przy ulicy 3 Maja w Międzychodzie brutalnie zamordował 45-letnią kobietę, która miała na ciele liczne obrażenia.

Policjanci szybko ustalili, że obu przestępstw prawdopodobnie dopuścił się 24-letni Marcin Wolf. Mężczyzna porzucił skradziony samochód pod Międzychodem i uciekł do lasu. Jak na razie nie udało się go zatrzymać. Niewykluczone, że się przemieszcza. Szukają go policjanci z całej Polski. Na każdej stronie policyjnej został opublikowany wizerunek i rysopis sprawcy, który może się znajdować teraz w każdym miejscu na terenie Polski albo poza jej granicami. Trwa policyjna obława.

- Wszystkie osoby, które od wieczora 29 marca widziały poszukiwanego Marcina Wolfa, proszone są o pilny kontakt z policjantami pod numerem telefonu 887 878 900 lub numerem alarmowym 112 – apelują funkcjonariusze. ([email protected] Fot. policja.pl, ikona ilustracyjna policja mazowiecka)Dziękujemy za przesłanie błędu