Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 6 czerwca. Imieniny: Laury, Laurentego, Nory
13/03/2023 - 21:05

Pilne! 14-letnia Patrycja znów zniknęła. W nocy uciekła z domu

Gdzie jest 14-letnia Patrycja Strzebońska z powiatu limanowskiego? Co się z nią dzieje? Dlaczego uciekła z domu? Jak na razie te wszystkie pytania pozostają bez odpowiedzi. Szuka jej policja.

Zaginęła mieszkanka powiatu limanowskiego Patrycja Strzebońska. 14-latka wyszła ze swojego domu w Przenoszy w nocy z 12 na 13 marca. Do tej pory nie wróciła i nie skontaktowała się ze swoimi bliskimi, którzy bardzo się o nią martwią.

Zobacz też Przyszowa. Wypadek na drodze powiatowej. Rozbite BMW i Mercedes, są ranni [ZDJĘCIA] 

To nie pierwsza taka sytuacja, kiedy 14-letnia Patrycja ucieka ze swojego domu. Do podobnego zdarzenia doszło 30 listopada 2022 roku. W tym dniu wyszła ze szkoły i zniknęła bez śladu. Na szczęście policjantom szybko udało się odnaleźć zaginioną dziewczynę. Jak się okazało, przebywała u znajomych w Gliwicach.

Do podobnej sytuacji doszło kilka tygodni temu. 13-lutego, w godzinach porannych, 14-latka uciekła ze swojego domu, ale i tym razem udało się ją odnaleźć całą i zdrową. Nastolatka przebywała u swojego znajomego w Zabrzu. Minionej nocy 14-latka z powiatu limanowskiego znów uciekła z domu.

Zobacz też Szczęśliwy finał poszukiwań. Policjanci odnaleźli zaginioną 14-latkę

14-letnia Patrycja ma 167 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, ciemne proste włosy i niebieskie oczy. Na nadgarstkach ma bliznę. Niestety, nie wiadomo, jak była ubrana w dniu zaginięcia.

Jeśli widziałeś zaginioną 14-latkę albo wiesz, gdzie teraz przebywa, koniecznie poinformuj o tym policję. Funkcjonariusze z Limanowej czekają na wszelkie informacje pod numerem alarmowym 112 albo 47-83-45-400. ([email protected] Fot. KPP Limanowa)







Dziękujemy za przesłanie błędu