Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 19 maja. Imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra
28/11/2016 - 15:15

Pijani kierowcy mają w nosie policyjne apele

W nosie mają policyjne apele kierowcy, którzy pod wpływem alkoholu wsiadają za kółko i ruszają w drogę. W miniony weekend mundurowi udaremnili dalszą jazdę czterem nietrzeźwym kierowcom. Jeden z nich spowodował wypadek drogowy.

Policyjne apele sobie, a niektórzy kierowcy sobie. Każda osoba, która siada za kółko będąc pod wpływem alkoholu swoim zachowaniem stwarza zagrożenie nie tylko dla siebie, ale także dla innych uczestników ruchu.

W piątek na ul. Piłsudskiego w Krynicy Zdroju mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej 42-letniego mieszkańca tej miejscowości, który kierował samochodem marki Renault, mając w organizmie 0,74 promila.

W tym samym dniu na ul. Jakubowskiego w Grybowie doszło do wypadku drogowego. Pijany kierowca Mercedesa uderzył w ogrodzenie posesji i budynek.

Zobacz także: Samochód uderzył w ogrodzenie posesji i budynek. Kierowca był pijany

Wczoraj funkcjonariusze przerwali dalszą jazdę kolejnym dwóm nietrzeźwym kierującym. Trzydziestoczterolatek, mieszkaniec gminy Grybów prowadzący osobowego Renault miał 0,76 promila alkoholu. Okazało się również, że prowadził on auto mimo cofniętych  uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Kolejnego nietrzeźwego kierującego policjanci zatrzymali w Rynku w Grybowie. Dwudziestoletni mieszkaniec gminy Grybów kierował Volkswagenem mając 0,76 promila alkoholu.

(MACH), Fot. (MACH)Dziękujemy za przesłanie błędu