Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 24 czerwca. Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
26/04/2018 - 11:05

Osobówka zderzyła się z ciężarówką. Ranna kobieta trafiła do szpitala

Jechała za szybko. Na łuku drogi straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w ciężarówkę. Kierowca zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w ogrodzenie. Kobieta lekko ranna została zabrana do limanowskiego szpitala.

Środa (25 kwietnia) na długo zapadnie w pamięci mieszkance Limanowszczyzny. Była godzina 14.40. Kobieta podróżowała oplem vectrą. Przejeżdżała przez Skrzydlną. Nagle na łuku drogi zjechała na przeciwny pas ruchu i uderzyła w ciężarówkę. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uszkodził ogrodzenie przy posesji.

Zobacz też Zjechała z drogi i zatrzymała się w rowie. Swoją podróż zakończyła w szpitalu

Mężczyźnie nic poważnego się nie stało. Lekko ranna została kobieta, która jechała oplem. Ratownicy, którzy po kilkunastu minutach przyjechali na miejsce kraksy, udzielili jej niezbędnej pomocy i zabrali do limanowskiego szpitala na dalsze badania.

Zobacz też Jak doszło do wypadku na ul. Witosa? Policjanci szukają świadków

Policjanci przebadali kierowców alkomatem. Oboje byli trzeźwi. Funkcjonariusze ustalili, że 30-letnia kobieta jechała zbyt szybko i dlatego straciła panowanie nad autem na łuku drogi. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym.


RG r.gajewski@sadeczanin.info, Fot. OSP SkrzydlnaDziękujemy za przesłanie błędu