Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 września. Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego
11/04/2023 - 16:20

Odnalazł się 51-letni mieszkaniec Florynki. Wcześniej wysłał SMS-a

Odnalazł się 51-letni mieszkaniec Florynki, który wcześnie rano opuścił swój dom. Nikomu nie powiedział, gdzie się udaje i kiedy wróci. Wysłał jedynie niepokojącego SMS-a.

Z informacji, które naszej redakcji przekazała córka zaginionego mężczyzny wynikało, że około godziny trzeciej w nocy wysłał niepokojącego SMS-a do bliskiej mu osoby, a potem – między godziną trzecią a szóstą - opuścił swój dom we Florynce. 

Odnalazł 51-letni mieszkaniec z Florynki 

Nie zabrał ze sobą telefonu. Zostawił również samochód. Wziął jedynie pieniądze. Wszystko wskazuje na to, że porusza się pieszo albo korzysta z transportu publicznego. Nie wiadomo jak jest ubrany.

- Sprawdziliśmy monitoring na terenie Florynki, ale żadna z kamer nie zarejestrowała mojego taty – powiedziała nam córka zaginionego.

O całym zdarzeniu została poinformowana policja, która prowadziła poszukiwania. Pomocne były również udostępnienia o prowadzonej akcji. Na szczęście, jak się dowiedzieliśmy, mężczyzna odnalazł się cały i zdrowy. ([email protected] Fot. Rodzina Zaginionego) © Materiał chroniony prawem autorskimDziękujemy za przesłanie błędu