Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 3 października. Imieniny: Bogumiła, Gerarda, Józefy
25/05/2023 - 11:05

Odnalazł się 17-latek z Nawojowej. Przez kilka dni nie dawał żadnego znaku życia

Policja przez kilka dni szukała 17-latka z Nawojowej, który nie dawał znaku życia. Nikt nie wiedział, gdzie przebywał i co się z nim działo. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze.

Zaginięcie 17-latka z Nawojowej

Nikt nie wiedział, gdzie znajduje się 17-latek z Nawojowej. To kolejna zaginiona osoba, której poszukiwała policja. Funkcjonariusze oraz zmartwiona rodzina prosili o pomoc.

Nastolatek ostatni raz widziany był we wtorek (23 maja) przed południem. Od tamtej pory nie wracał do domu ani też nie nawiązywał żadnego kontaktu z bliskimi. Mundurowi próbowali ustalić miejsce, w którym aktualnie przebywa.

Policja szuka nastolatka

Przekazane do wiadomości publicznej zostały szczegóły jego wyglądu oraz ubioru. Rozpoznać mogliśmy go chociażby na podstawie zdjęcia, które zaczęło krążyć w siecie. Intensywne poszukiwania trwały przez cały czas. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze.

- Prowadzone przez Komendę Miejską Policji w Nowym Sączu poszukiwania zaginionego 17-letniego mieszkańca Nawojowej zakończyły się, po tym jak ustalone zostało miejsce jego pobytu. Nastolatek powrócił do domu. - informuje Aneta Izworska z zespół ds. komunikacji społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. ([email protected], fot.: KMP Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błędu