Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 7 sierpnia. Imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana
08/06/2019 - 17:25

Objazd Justu to "wąskie gardło". Trzy auta rozbite, dwie osoby poszkodowane

Do celu podróży nie dojechali. Trzy samochody osobowe zderzyły się dzisiaj w Łososinie Dolnej na drodze powiatowej prowadzącej w kierunku Wronowic. Pogotowie ratunkowe przetransportowało dwóch poszkodowanych kierowców do szpitala na badania.

Od kilku tygodni "wąskim gardłem" na Sądecczyźnie jest wytyczony objazd Justu, na którym obecnie trwają prace stabilizujące osuwisko. Ruch pojazdów został właśnie tam skierowany. Kierowcom nie jest lekko. Często w tym miejscu tworzą się, niestety korki.

Dzisiaj przed południem znowu były spore utrudnienia. Dlaczego?

W Łososinie Dolnej, na drodze powiatowej prowadzącej w stronę Wronowic zderzyły sie trzy samochody osobowe (dwa auta marki Fiat i Mercedes). Na miejsce zdarzenia natychmiast wyjechali strażacy PSP z Nowego Sącza i strażacy - ochotnicy z jednostek w Łososinie Dolnej i Tęgoborzy. Bardzo szybko dotarły również policja i pogotowie ratunkowe.  

Załoga pogotowia ratunkowego przebadała na miejscu uczestników kolizji drogowej. Do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Nowym Sączu trafiło dwóch kierowców na dokładniejsze badania.

[email protected], fot. PSP w Nowym Sączu.

Objazd Justu to "wąskie gardło". Trzy auta rozbite, dwie osoby zabrane do szpitala
Kolizja w Łososinie Dolnej


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)