Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 lutego. Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
03/09/2016 - 16:40

O bezpieczeństwo uczestników Agropromocji dbały służby ratownicze

Służby ratownicze czuwały dzisiaj nad bezpieczeństwem Międzynarodowej Wystawy Rolniczej Agropromocja 2016 w Nawojowej. Jutro – w drugim dniu imprezy będzie podobnie. Mimo olbrzymiego zainteresowania imprezą na drodze obyło się bez większych utrudnień i korków.

Jak zawsze na Agropromocję przyjeżdża mnóstwo osób. Dzisiaj było podobnie. Wielu mieszkańców Małopolski wybrało się na tą wystawę. Nad bezpieczeństwem uczestników tej imprezy czuwali policjanci z komisariatu w Nawojowej i funkcjonariusze sądeckiej „drogówki”, strażacy i medycy, a także inne służby porządkowe.

Agropromocja 2016 - służby ratownicze dbają o bezpieczeństwo

W poprzednich latach zdarzały się takie sytuacje, że kierowcy jadący na wystawę do Nawojowej musieli odstać długie minuty w ciągnącym się wiele kilometrów korku. Dochodziło do nich zazwyczaj w drugim dniu imprezy, bo w niedzielę zawsze przyjeżdżało więcej oglądających i kupujących.

Zobacz także: Nawojowa: Agropromocja 2016 - Od winorośli do maszyn rolniczych

Dzisiaj ruch na drodze biegnącej do Krynicy-Zdroju odbywał się płynnie. Kierowcy, którzy przyjechali do Nawojowej mogli zaparkować na dużym parkingu utworzonym dla potrzeb tej imprezy nieopodal Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych.

(MACH), Fot. (MACH)    

Agropromocja 2016 - Nawojowa - służby ratownicze dbały o bezpieczeństwo


Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020