Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 24 czerwca. Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
27/06/2023 - 20:55

Nowy Sącz: okropny wypadek na pasach! Słowak omal nie zabił trójki nastolatków [ZDJĘCIA]

Choć mamy dopiero początek wakacji, to już drugie niezwykle poważne potrącenie w naszym regionie. Tym razem ucierpiała trójka nastolatków. Wszystko wydarzyło się na Alejach Piłsudskiego w Nowym Sączu.

Potrącenie nastolatków w Nowym Sączu

Wakacje rozpoczęły się dramatycznie. Jak już pisaliśmy, w nocy z niedzieli na poniedziałek w Biczycach Dolnych samochód śmiertelnie potrącił 43-latkę. Jej życia niestety nie udało się uratować. Do kolejnej niezwykle niebezpiecznej sytuacji doszło wtorkowego wieczoru w Nowym Sączu.

Wszystko wydarzyło się około godziny 18:30 na Alejach Piłsudskiego. Pasy obok Agata Meble są bardzo dobrze oznakowane. Niestety, nie zapobiegło to wypadkowi.

Zobacz nagranie z wypadku TUTAJ.

Wypadek na Alejach Piłsudskiego w Nowym Sączu

To właśnie w tym miejscu samochód wjechał w trójkę pieszych. Pierwsze informacje mówią, że to osiemnastolatkowie. Bardzo szybko udali się tam ratownicy medyczni, którzy na sygnale zabrali wszystkich do szpitala. Uszkodzenia są widoczne również na samochodzie.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, auto miało nie zatrzymać się przed przejściem, kiedy nastolatkowie na nie wchodzili. Dokładne okoliczności poznamy jednak dopiero po przeprowadzonym śledztwie. Kierowca był trzeźwy. Okazało się, że był nim Słowak.

Na drodze występowały utrudnienia. Wszystko zbiegło się z chwilową ulewą, która w tamtym momencie przechodziła nad Nowym Sączem. ([email protected], fot.: Mateusz Pogwizd)

Potrącenie na Alejach Piłsudskiego
To już drugie niezwykle poważne potrącenie w naszym regionie w ostatnich dniach. Tym razem ucierpiała trójka nastolatków.


Dziękujemy za przesłanie błędu