Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 12 kwietnia. Imieniny: Juliusza, Lubosława, Wiktoryny
23/11/2020 - 14:20

Nowy Sącz: kraksa na ulicy Zielonej. Rozbita osobówka i radiowóz

Na skrzyżowaniu ulicy Zielonej i Grunwaldzkiej doszło do kraksy. Samochód osobowy zderzył się z policyjnym radiowozem. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Było około godziny trzynastej, jak na skrzyżowaniu ulicy Zielonej i Grunwaldzkiej w Nowym Sączu doszło do kraksy. Samochód osobowy marki Honda na tarnowskich numerach rejestracyjnych, zderzył się z policyjnym radiowozem.

- Osoba, która kierowała osobówką prawdopodobnie uderzyła w tył radiowozu. Honda ma rozbity cały przód. Na radiowozie nie widać żadnych uszkodzeń – powiedział nam obecny na miejscu mężczyzna, który obserwuje akcję ratunkową.

Zobacz też Przyjechał na giełdę i ślad po nim zaginął. Pozostały po nim jedynie dokumenty

Na miejscu było pogotowie ratunkowe i dwa policyjne radiowozy, nie licząc tego, który brał udział w kraksie. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. 

Uszkodzone pojazdy znajdowały  się na jednym pasie drogi, tuż przed skrzyżowaniem ulicy Zielonej z Grunwaldzką. Tworzyły się korki.

Jak doszło do tej kolizji?

- Kierowca Hondy nie zachował odpowiedniej odległości od poprzedzającego go pojazdu, a za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym poprzez niezachowanie należytej ostrożności, otrzymał od funkcjonariuszy mandat karny - wyjaśnia podkom. Iwona Grzebyk-Dulak, rzecznik prasowy sądeckiej policji.

([email protected] Fot. RG)

Kraksa na ulicy Zielonej. Rozbita osobówka i policyjny radiowóz
Na skrzyżowaniu ulicy Zielonej i Grunwaldzkiej doszło do kraksy. Samochód osobowy zderzył się z policyjnym radiowozem. Kierowcy muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami w tym miejscu. Tworzą się korki.


Dziękujemy za przesłanie błędu