Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 24 listopada. Imieniny: Emmy, Flory, Romana
17/08/2016 - 10:50

Nowy Sącz: Złoto kusiło! Policjanci zatrzymali młodą złodziejkę

Dwudziestodwulatka w ciągu kilku ostatnich miesięcy okradła pięć mieszkań w Nowym Sączu. Złodziejka zabierała z nich głównie złote kosztowności. Policjanci pracujący nad sprawą przedstawili jej siedem zarzutów. Kobieta dobrowolnie poddała się karze.

Dwudziestodwulatka okradała mieszkania w okresie od listopada 2015 roku do czerwca tego roku. Jej łupem padały głównie cenne złote kosztowności. Zabierała między innymi łańcuszki, pierścionki, kolczyki, ale brała także dokumenty. W jej ręce wpadły kosztowności o wartości ponad 17 tysięcy złotych.

Zobacz także: Nowy Sącz: Po rozboju na ul. Kolejowej. Jeden areszt, jeden dozór policji

Jak informuje sądecka policja kobieta okradła pięć mieszkań, a w przypadku szóstego miała taki zamiar. W tym przypadku coś jednak poszło nie tak.

złodziejka mieszkaniowa zatrzymana

Złodziejkę zatrzymali funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu sądeckiej komendy policji. Był efekt prowadzonych przez nich działań operacyjnych.

Wczoraj (16 sierpnia) 22-latka usłyszała od sądeckich mundurowych siedem zarzutów. Dotyczyły one kradzieży oraz usiłowania kradzieży. Za takie przestępstwa grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

Policjanci zgromadzili w tej sprawie obszerny materiał dowodowy. Kobieta skorzystała z przysługującego jej prawa i dobrowolnie poddała się karze.

(MACH), Fot. (MACH) – zdjęcie ilustracyjne.Dziękujemy za przesłanie błędu