Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 kwietnia. Imieniny: Bernarda, Martyny, Waleriana
03/01/2022 - 15:30

Nieszczęśliwy wypadek w Nawojowej. Mężczyzna spadł z dachu

W Nawojowej lądowało dzisiaj w godzinach popołudniowych Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Śmigłowiec przyleciał po pięćdziesięcioletniego mężczyznę, który spadł z dachu.


Dzisiaj przed godziną czternastą w Nawojowej lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przyleciał po ciężko rannego mężczyznę. Jak udało nam się dowiedzieć, pięćdziesięciolatek spadł z dachu z wysokości około czterech metrów. Jego stan musiał być bardzo ciężki skoro przyleciał po niego śmigłowiec ratowniczy. 

- Mężczyzna  został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Tarnowie - powiedziała naszej redakcji kom. Justyna Basiaga z sądeckiej policji. 

Zobacz też Wyważyli drzwi i weszli do mieszkania w Starym Sączu. Na ratunek było za późno.  Jak na razie nie wiadomo, jak doszło do tego wypadku. Policjanci ustalają dokładne okoliczności i przyczyny tego nieszczęścia. 

Jeśli masz zdjęcia z tego zdarzenia, prześlij je na nasz redakcyjny SYGNAŁ. Opublikujemy je. ([email protected] Fot. Ilustracyjna RG)Dziękujemy za przesłanie błędu