Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 29 listopada. Imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
22/11/2021 - 18:10

Nie udało się uratować życia 71-latka. Jego zwłoki znaleźli w pobliżu domu

Niestety nie udało się uratować życia mieszkańca powiatu limanowskiego. Gdy go znaleźli, był nieprzytomny i nie oddychał. Na ratunek było już za późno. Policjanci wspólnie z prokuratorem ustalają przyczyny tej tragedii.

Co było przyczyną śmierci 71-letniego mieszkańca Niedźwiedzia? Jak na razie nie wiadomo. Na to pytanie próbują znaleźć odpowiedź limanowscy policjanci wspólnie z prokuratorem. Ciało mężczyzny zostało znalezione w sobotnie popołudnie w pobliżu jego domu. Niestety gdy służby ratunkowe dotarły na miejsce, na pomoc było za późno. 71-latek już nie żył.

Zobacz też Niewyobrażalna tragedia! Chciał pomóc koledze. Zginął wyciągając auto z rowu

Przez wiele godzin policjanci wspólnie z prokuratorem ustalali przyczyny i okoliczności tej tragedii. Jak podaje portal limanowa.in, śledczy wstępnie wykluczyli możliwość, aby ktoś mógł się do niej przyczynić. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone przez funkcjonariuszy. W najbliższych dniach zostanie przeprowadzona sekcja, której wyniki pomogą w ustaleniu dokładnych przyczyn śmierci 71-letniego mieszkańca Niedźwiedzia. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Mszany Dolnej. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjna RG)Dziękujemy za przesłanie błędu