Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 1 października. Imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza
11/08/2020 - 16:20

Na nic zdały się prośby. Kiedyś na tej ulicy dojdzie do tragedii

Na nic zdały się nasze prośby. Kierowcy wciąż uparcie parkują samochody przed samym przejściem dla pieszych na ulicy Dunajewskiego w Nowym Sączu. Kiedyś dojdzie w tym miejscu do tragedii, a wszystko przez bezmyślnych kierowców, którzy nie zwracają uwagi na to, że niewłaściwie zaparkowany pojazd utrudnia widoczność.

Kilka tygodni temu na łamach „Sądeczanina” pisaliśmy o niebezpiecznie zaparkowanych samochodach na ulicy Antoniego Dunajewskiego w Nowym Sączu. Niestety sytuacja nie uległa zmianie. Kierowcy wciąż zostawiają swoje auta tuż przed przejściem dla pieszych, utrudniając w ten sposób widoczność.

- Każdego dnia w drodze do pracy widzę, jak bezmyślnie zaparkowane są niektóre pojazdy na ulicy Dunajewskiego. Kierowcy zostawiają swoje auta bezpośrednio przed albo zaraz za przejściem dla pieszych. Nie powinni w tych miejscach parkować, bo tam już nie ma parkingu. Czują się bezkarni, dlatego zostawiają swoje auta gdzie popadnie – napisał do naszej redakcji pan Andrzej.

Zobacz też Uważajcie na Dunajewskiego w Nowym Sączu. Tu kiedyś dojdzie do tragedii

- Kilka dni temu jeden z kierowców przekroczył wszelkie granice. Zaparkował swój pojazd na przejściu dla pieszych. W tym miejscu musi chyba dojść do tragedii, aby kierowcy opamiętali się – przestrzega pan Andrzej.

Po publikacji ostatniego artykułu na łamach „Sądeczanina” zwróciliśmy się do sądeckiej policji z prośbą o częstsze kontrole na tej ulicy, a do wszystkich kierowców po raz kolejny apelujemy, aby nie stawiali swoich samochód tak blisko przejścia dla pieszych, bo w ten sposób mogą przyczynić się do nieszczęścia.   

RG [email protected] Fot. CzytelnikDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe