Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 czerwca. Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
24/05/2024 - 16:00

Na łuku drogi stracił kontrolę nad samochodem. Pojazd dachował w nocy w Siedlcach

Chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe. Przekonał się o tym mężczyzna, który minionej nocy, w Siedlcach, na łuku drogi stracił kontrolę nad samochodem i dachował. Całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie.


Wszystko wydarzyło się około godziny dwudziestej pierwszej trzydzieści w Siedlcach - wiosce położonej w gminie Korzenna. 

- Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Hyundai, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał z drogi i wjechał do przydrożnego rowu - informuje kom. Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. 

Zobacz też Kraksa na ruchliwym skrzyżowaniu. Ranna kobieta trafiła do szpitala


Na ratunek poszkodowanemu mężczyźnie ruszyli strażacy z Siedlec, Mogilna i Nowego Sącza, a także załoga pogotowia ratunkowego i policjanci. Choć całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, na szczęście kierowcy, który samotnie podróżował samochodem, nic poważnego się nie stało. Po przebadaniu przez medyków, pozostał na miejscu. Policjanci przebadali go na obecność alkoholu. Jak się okazało, mężczyzna był trzeźwy. 


Przez jakiś czas na drodze w Siedlcach były drobne utrudnienia w ruchu. (RG, fot. OSP Siedlce - dziękujemy)Dziękujemy za przesłanie błędu