Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 6 czerwca. Imieniny: Laury, Laurentego, Nory
08/03/2021 - 13:10

Morderstwo w Nowym Sączu. Syn nie żyje, ojciec podejrzany o zbrodnię

Wstrząsająca tragedia! W niedziele wieczorem w Nowym Sączu policja otrzymała zgłoszenie o morderstwie: ojciec miał zabić syna. W jednym z domów jednorodzinnych funkcjonariusze znaleźli zwłoki 39-letniego mężczyzny.

Była godzina 20.30, kiedy dyżurny sądeckiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, że w jednym z domów na terenie Nowego Sącza ojciec zabił syna, a potem uciekł z miejsca zbrodni.

 - Kiedy policjanci  przyjechali na miejsce znaleźli ciało 39-letniego mężczyzny - mówi rzeczniczka  komendy, Justyna Basiaga.

Około godziny  20.50 na ul. Nawojowskiej policjanci zatrzymali podejrzewanego o morderstwo 64-letniego ojca. W momencie zatrzymania był nietrzeźwy. 

Czytaj też Makabryczne morderstwo w Woli Kosnowej. Zastrzelił żonę i targnął się na życie?

- Przez wiele godzin na miejscu pracowała grupa dochodzeniowa pod nadzorem prokuratora rejonowego  w Nowym Sączu.  Przeprowadzono oględziny, zabezpieczono ślady,  przesłuchani zostali  świadkowie – dodaje rzeczniczka.  - Zatrzymany 64-latek będzie przesłuchiwany w najbliższym czasie.  

Czytaj też Morderstwo przy ulicy Prusa w Nowym Sączu. Sąsiedzi w szoku [ZDJĘCIA] 

Gdzie wydarzyła się tragedia?- pytamy. - Z uwagi na dobro postępowania na tym etapie nie udzielamy  więcej informacji. Mogę jedynie powiedzieć, że był to dom jednorodzinny – mówi Justyna Basiaga. -  Okoliczności i przyczyny tego zdarzenia są przedmiotem intensywnych ustaleń śledczych. ([email protected]). zdjęcie ilustracyjneDziękujemy za przesłanie błędu