Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
16/03/2024 - 21:15

Mocno skasował swój samochód. Zatrzymał się dopiero przed prywatną posesją

Weekend rozpoczął się w regionie od bardzo niebezpiecznie wyglądającego wypadku. Uszkodzenia w samochodzie są bardzo duże. Ucierpiał również sam kierowca. Wszystko wydarzyło się w Gorlicach

Samochód wypadł z drogi Gorlicach

Miniony tydzień niestety obfitował w niebezpieczne sytuacje na drogach regionu. Poważnych wypadków nie brakowało. Wystarczy przypomnieć o tym, co wydarzyło się na granicy Nowego Sącza i Chełmca czy też w Dąbrowej.

Sobotni poranek również postawił na równe nogi służby ratunkowe. Tym razem wszystko działo się w Gorlicach na ul. Kombatantów. Zgłoszenie wpłynęło o godzinie 10. Natychmiast ruszyli z pomocą.

W wypadku w Gorlicach ucierpiał kierowca

Okazało się, że osobówka wypadła z drogi. Samochód był mocno uszkodzony. Miał niemal całkowicie skasowaną maskę, co wskazuje na dużą siłę uderzenia. Zatrzymał się tuż przed jedną z posesji.

Autem podróżował tylko kierowca. Zaopiekowali się nim ratownicy medyczni. Uskarżał się na uraz ręki, ale na szczęście nie musiał zostać zabrany do szpitala. Na miejscu oprócz strażaków z Gorlic obecni była również jednostka OSP Zagórzany. Wyjaśnianiem wszystkich okoliczności wypadku zajmuje się policja. ([email protected], fot.: Mateusz Pogwizd/ zdjęcie ilustracyjne)Dziękujemy za przesłanie błędu