Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 kwietnia. Imieniny: Bernarda, Martyny, Waleriana
30/12/2018 - 18:35

Młody mężczyzna nie żyje. Droga w Lipnicy Wielkiej jest już przejezdna [ZDJĘCIA]

Jeden mężczyzna nie żyje, a trzy inne osoby są ranne, w tym jedna ciężko. Policjanci pod nadzorem prokuratora przez kilka godzin dokumentowali miejsce wypadku i ustalali, jak do niego doszło. Droga jest już przejezdna.

Dramatyczny wypadek wydarzył się kilkanaście minut po godz. 10 na drodze gminnej w Lipnicy Wielkiej, w miejscu, w którym przebiega ona przez las. Samochód, którym podróżowały cztery osoby wypadł z drogi, uderzył w drzewo, dachował i zatrzymał się na dachu na jezdni. Młody mężczyzna, w wieku 31 lat zginął na miejscu. Pozostałe trzy osoby są ranne. Jedna z nich - kobieta jest w ciężkim stanie. W aucie jechali rodzina i sąsiedzi tych osób. Wszyscy wracali do domu z Mszy świętej. 

Zobacz też Wypadek w Łęce: cysterna staranowała trzy auta. Zginęli rodzice i dzieci [WIDEO]

Do Lipnicy Wielkiej przyleciał  śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Lądował nieopodal miejsca wypadku. Poszkodowani zostali zabrani do szpitali. Na miejscu pracowali policjanci, biegły i prokurator, którzy dokumentowali miejsce wypadku i ustalali jak do niego doszło. Droga gminna, na której doszło do dachowania samochodu jest już przejezdna. 

RG [email protected], fot. RG.

Tragiczny wypadek w Lipnicy Wielkiej
Tragiczny wypadek w Lipnicy Wielkiej


Dziękujemy za przesłanie błędu