Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 maja. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
11/03/2019 - 13:00

Mieszkaniec Grybowa został odnaleziony. Policja zakończyła poszukiwania

32-letni mieszkaniec Grybowa, który siedem lat temu wyjechał do Anglii i przez kilka miesięcy nie kontaktował się z rodziną, odnalazł się. Policjanci dziękuję za pomoc w poszukiwaniach.

32-letni mieszkaniec Grybowa odnalazł się. Mężczyzna w 2012 roku wyjechał do pracy w Anglii. Z rodziną w Polsce utrzymywał kontakt telefoniczny. Niestety w październiku 2018 roku kontakt się urwał.

 Mężczyzna ma 180 cm wzrostu, waży około 80 kg. Ma krępą budowę ciała, krótkie blond włosy, jasne oczy i prosty nos. Poszukiwania prowadzą policjanci z Grybowa. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego mężczyzny. 

- Wszelkie informacje dotyczące zaginionego prosimy przekazywać na numer alarmowy 112/997 lub 18 445 03 77 – apelują policjanci.

***

Zaginiony 32-latek odnalazł się. Policjanci zakończyli poszukiwania. - Sądeccy policjanci przy współpracy z funkcjonariuszami Komendy Głównej Policji ustalili już miejsce pobytu 32-latka i zakończyli jego poszukiwania - informuje Aneta Izworska z sądeckiej policji.

RG [email protected], Fot. KMP Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu