Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 6 czerwca. Imieniny: Laury, Laurentego, Nory
07/03/2023 - 09:35

Miała iść spotkać się ze znajomymi, a zniknęła bez śladu. Policjanci zakończyli poszukiwania 16-letniej Julii

Szczęśliwy finał mają poszukiwania 16-letniej Julii, która zaginęła w połowie lutego. Policjanci odnaleźli ją całą i zdrową na terenie województwa dolnośląskiego. Dziękujemy za pomoc w poszukiwaniach poprzez udostępnianie komunikatu o zaginięciu, który ukazał się na portalu Sądeczanin.

Nowotarscy policjanci zakończyli poszukiwania 16-letniej Julii z Murzasichla, która zaginęła 13 lutego. W tym dniu, około godziny jedenastej, wyszła z domu. W Zakopanem miała spotkać się ze znajomymi. Gdy nie wróciła na noc do domu, zaniepokojeni rodzice zgłosili zaginięcie na policję. 

Portal Sądeczanin również zaangażował się w poszukiwania, publikując artykuł z wizerunkiem i rysopisem zaginionej 16-latki. Nasi Czytelnicy jak zwykle bardzo pozytywnie odpowiedzieli na nasz apel i chętnie udostępniali komunikat w portalach społecznościowych. To dzięki wam ta informacja dotarła do ponad 51 tysięcy osób. 

Zobacz też Pilne! Zaginęła 16-letnia Julia. Miała spotkać się ze znajomymi, a zniknęła bez śladu

Na szczęście ta historia ma szczęśliwe zakończenie. Zaginiona Julia została odnaleziona przez policjantów cała i zdrowa. Znajdowała się w jednej z miejscowości województwa dolnośląskiego. 

- Okoliczności i przyczyny jej zaginięcia wyjaśniają teraz tatrzańscy policjanci. Julia już wróciła do domu - powiedział naszej redakcji asp. szt. Roman Wieczorek z Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem. 

Dziękujemy za pomoc w poszukiwaniach! ([email protected] Fot. KPP Zakopane)Dziękujemy za przesłanie błędu